Skupinové kurzy

Najbližšie termíny kurzov

Názov kurzu Termín otvorenia kurzu
Začiatočníci 6.4.2019
Mierne pokročilí
Pokročilí

Jedna výcviková hodina trvá 60 minút. Kurzy budú prebiehať na cvičisku KK Canis Sport Bratislava v Podunajských Biskupiciach každú sobotu a nedeľu.
Skupinový kurz poslušnosti trvá 7 týždnov (12 tréningov + skúška).

Zápis na kurz

V prípade záujmu, o ktorýkoľvek z našej ponuky kurzov, si prosím stiahnite prihlášku a vyplnenú ju pošlite na peter@dogtrainer.sk.

Pravidlá

 1. Rešpektujeme čas trénerov a kurzistov:
  1. Prezencia na kurze je zodpovednosťou kurzistu a teda z vynechania hodiny kurzu nevyplýva nárok na náhradu (vo forme vrátenia peňazí, ani vo forme náhradnej hodiny). V prípade záujmu si materiál z neabsolvovanej hodiny si kurzista môže dobrať v rámci individuálneho tréningu (v prípade záujmu informujte trénera).
  2. Meškanie na kurz je treba oznámiť vopred. Pri neskorom príchode na hodinu kurzista počká na vyzvanie trénera k priradeniu sa ku skupine.
  3. Výcvik prebieha za každého počasia. V prípade veľmi nepriaznivého počasia budú účastníci kurzu informovaný o zrušení tréningu v dostatočnom predstihu, a hodina bude presunutá na najbližší termín.
 2. Rešpektujeme vlastného a cudzích psov:
  1. Elektrické a ostnaté obojky sú pri výcviku zakázané.
  2. Pes na výcvik prichádza na dobre dotiahnutom (koženom) obojku a na krátkej pevnej vôdzke (nie flexi vodítku).
  3. Psi, ktorí majú problém s inými psami alebo ľuďmi prichádzajú na tréning vždy s náhubkom.
  4. Je potrebné aby mal pes pred začatím kurzu absolvované všetky potrebné očkovania (aspoň 2 očkovania proti infekčným ochoreniam) a bol ošetrený proti endo- a ektoparazitom.