Výchova psov

Profesionálna výchova a výcvik pre vášho psa.

Výchova psíka nastáva od momentu, kedy si ho prinesiete domov a stáva sa členom vašej rodiny. Výchovou rozumieme celý proces rôznych činností, kedy sa spoločne na seba naladíte. Psík by mal vedieť, kedy urobil niečo dobré a za to dostať pochvalu. Avšak aj opačne, treba ho učiť, čo nesmie robiť a zakazovať mu činnosti, z ktorých sa neskôr môžu vyvinúť zlozvyky. Nezamieňajte si výchovu s výcvikom. Výcvik psov je séria postupov a povelov pre psa, kedy sa psy naučia rešpektovať a poslúchať rečové povely a gestá svojho psovoda, teda vás.  

Aby ste mali pri sebe dobrého a verného spoločníka, musíte sa aj vy zaujímať o správnu starostlivosť o psa. Predstavte si ten výsledok, ktorý môžete spolu dosiahnuť už za krátky čas. Vo vašej domácnosti bude pokoj a pohoda a v neposlednom rade šťastný a poslušný psík plný energie.  

Ak sa výchove psa povenujete od základných povelov, máte veľmi dobrý a pevný základ.

Hover Box Element

Kŕmenie a hygiena

Starostlivosť od šteniatka až po dospelého psa. Krok po kroku sa naučíme všetko o vhodnom krmive pre psa, časoch kŕmenia a množstve, ale aj o venčení vonku.

Hover Box Element

Hierarchia

Všetko o tom, akým spôsobom vysvetliť psovi jeho miesto a pozíciu aj ako sa máte ako vodca správať. Vybudujete si u psa rešpekt.

Hover Box Element

Socializácia psa

Najintenzívnejšie prebieha v šteňacom veku a treba sa ňou zaoberať počas celého života psa. Venujeme jej obzvlášť veľkú pozornosť.

Hover Box Element

Problémové správanie

Aj menší náznak agresivity psa voči iným psom či niektorým ľuďom môže prerásť vo väčší problém. Nájdeme riešenia na rôzne problémy od strachu až po agresivitu.

Pripravení na zmenu s vašim psíkom?

Zaregistrujte sa alebo nás kontaktujte pre viac informácií.