Problémové
správanie

Máte doma agresívne šteniatko? Keď šteniatku rastú zuby, veľa hryzie a uhryznutie môže byť bolestivé. Ak hryzie vás a nie svoju hračku, mali by ste správanie riešiť čím skôr. Aj u dospelého psa sa môže prejavovať problémové správanie. Hryzenie topánok, oblizovanie stien, močenie na gauč, výkaly uprostred kuchyne zo žiarlivosti a stresu či dokonca separačná úzkosť psíka. Príkladov by sme vedeli nájsť skutočne veľa. Myslite však na to, že aj menší náznak agresivity psa voči iným psom či niektorým ľuďom môže prerásť vo väčší problém.

Mám záujem
Online skupinová prednáška

35€
1 tréning x 120 min.

Individuálny tréning

60€
1 tréning x 90 min.

Doprava 1 € / 1 km
Platbu za službu je potrebné zrealizovať vopred
Výchova a výcvik psa

Spoločne odstránime problémové správanie agresívneho psa. Príčin môže byť veľa. Chodia k nám majitelia s agresívnymi psíkmi, avšak aj bojazlivými psíkmi. Spoločnou komunikáciou nájdeme riešenia na rôzne problémy od strachu až po agresivitu. Zo strastiplného a stresujúceho venčenia sa tak stane pohodová prechádzka.

Cvičenie pre psov v Bratislave

Máme skvelý návod ako vycvičiť psa, aby nehrýzol. Dogtrainer má cvičiská priamo v Bratislave aj jej okolí. Objednajte sa na individuálny tréning alebo cvičenie psov v skupine.