Poslušnosť

Pripravte si mlsky, granule a hračku. Čoskoro sa váš pes stane poslušným spoločníkom. Z hodiny na hodinu budete vidieť rozdiel a váš psík sa bude na výcvik tešiť.

Mám záujem
Skupinový výcvik

178€
10 tréningov x 60 min.

25€
1 tréning x 60 min.

Individuálny výcvik

155€
10 tréningov x 30 min.

40€
1 tréning x 60 min.

Doprava 1 € / 1 km
Platbu je potrebné zrealizovať vopred.
Výcvik psov

V dogtrainer máme dlhoročné skúsenosti s výcvikom psov. Každý pes, aj domáci maznáčik, by mal poznať základné povely. Nepodceňujte výcvik šteniatka. Čo sa totiž odmalička naučí, to sa vám niekoľko násobne vráti počas jeho života.

Poslušný pes je šťastný pes

Po absolvovaní základného výcviku psa bude ten váš reagovať na: privolanie, sadni, ľahni, vstaň, obraty pri nohe, chôdzu pri nohe, aport a mnoho ďalších.

Za najdôležitejší povel považujeme privolanie psa. Psík musí reagovať, keď ho voláte aj keď je v jeho zornom poli iný psík, s ktorým sa hrá. Čím sa pes stane ovládateľnejším, tým väščiu slobodu mu budete môcť dať či už na vodítku alebo aj bez neho. Aport je povel, kedy na váš podnet psík prinesie to, čo mu hodíte. Dokážeme spoločne vášho psa vytrénovať dokonca tak, že vám svoju hračku či paličku prinesie a vloží až do ruky. Povel aport učíme po absolvovaní základných povelov.

Výcvik psa ku skúške v Bratislave

V dogtrainer môžete absolvovať výcvik k zloženiu konkrétnej skúšky podľa NSP (národný skúšobný poriadok) alebo MSP (medzinárodný skúšobný poriadok) aj k ďalšiemu využitiu psa na športovú kynológiu, výstavu či preteky. Ak máte iné špeciálne požiadavky na výcvik, kontaktujte nás.
Ak máte záujem o výcvik obrany, môžete ho absolvovať počas alebo po ukončení tréningov poslušnosti.

Cvičisko pre psy Bratislava

Dogtrainer má cvičiská priamo v Bratislave aj jej okolí. Objednajte sa na individuálny tréning alebo cvičenie psov v skupine.